Paweł ChmielewskiQuality ManagerHelicopter.pl SA

"Prognoz meteo.pl używam codziennie w bieżącej pracy operacyjnej przewoźnika śmigłowcowego. Od lat korzystam z meteogramów i jestem przekonany, że są one najbardziej szczegółowym źródłem danych pogodowych w Polsce."

Masz szczegółowe wymagania?
Skontaktuj się z nami

Monitorowanie zagrożeń

Informacje uzyskane na podstawie numerycznych modeli pogody umożliwiają stałe i zautomatyzowane monitorowanie zjawisk mogących negatywnie wpłynąć na realizację usług transportowych.

Obniżenie kosztów

Trafne prognozowanie warunków meteorologicznych pozwala na lepsze zarządzanie parkiem maszynowym oraz planowanie pracy personelu w przedsiębiorstwach logistycznych. Dzięki temu maleją koszty wynikające z negatywnego oddziaływania czynników pogodowych.

Optymalizacja łańcucha dostaw

Możliwość przewidywania warunków meteorologicznych na poszczególnych etapach procesu logistycznego ułatwia naszym partnerom podejmowanie decyzji dobrze dostosowanych do rzeczywistej sytuacji.

Z naszych usług korzystają

Indywidualne rozwiązania

Informacja wygenerowana na podstawie numerycznych prognoz pogody może być płynnie zintegrowana z systemami zarządzania łańcuchem dostaw wykorzystywanymi w przedsiębiorstwach logistycznych.

Gwarancja ciągłego dostępu

Własna infrastruktura obliczeniowa oraz stosowane procedury bezpieczeństwa zapewniają naszym klientom stały dostęp do oferowanych przez nas usług i produktów.

Wysoka precyzja prognoz

Wykorzystanie wysokorozdzielczych modeli prognozy pogody daje możliwość dokładnego określenia zjawisk meteorologicznych występujących na poszczególnych etapach procesu logistycznego oraz ich precyzyjnej lokalizacjach w trakcie transportu.

Wsparcie eksperckie

Na każdym etapie współpracy oferujemy wsparcie techniczne zarówno w kwestiach merytorycznych związanych z meteorologią, jak również z infrastrukturą techniczną i teletechniczną.
Poznaj szczegóły
Agnieszka DąbrowskaStarszy Opiekun Klienta Biznesowegodabrowska.a@icm.edu.pl
lub wypełnij formularz
Formularz
Odpowiemy w ciągu 24h
Maciej WronaStarszy Opiekun Klienta Biznesowegowrona.m@icm.edu.pl